TROPICIELE

Grupa „Tropiciele” to uczniowie klasy 2b. Zajęcia mają na celu poszerzenie oraz pogłębienie wiadomości i umiejętności, rozwijanie pomysłowości w myśleniu i działaniu. Dla atrakcyjności zajęć wprowadza się m.in.: książki zawierające zagadki i łamigłówki przyrodnicze, gry dydaktyczne, programy multimedialne, publikacje zawierające propozycje eksperymentów dla najmłodszych, albumy przyrodnicze, lornetki, globusy i mikroskopy. Zajęcia w grupie „Tropiciele” oferują radosne spędzanie czasu i zabawę, poprzez którą, wychowankowie rozbudzają ciekawość świata, wrażliwość, poszerzają swoją wiedzę oraz ćwiczą spostrzegawczość.

Tematy realizowane z wychowawcą świetlicy w roku szkolnym 2016/2017 grupa 3 „Tropiciele "