Rekrutacja Informacje Sukcesy Konkursy Konkursy szkolne Jadłospis Godz.pracy

Rusza kampania Rowerowy Maj 2017

Dnia 4 Maja 2017 roku startuje kolejna edycja rowerowego Maja w Lublinie. W naszej szkole kampania rusza 8 Maja.

Głównym celem Kampanii jest promowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej.

Zasady kampanii są proste, a zabawa trwa pełen miesiąc. Każdy uczeń, który przyjedzie do szkoły w maju na rowerze, deskorolce, hulajnodze lub na rolkach otrzymuje dwie naklejki. Jedną z nich przykleja do swojego rowerowego dzienniczka, a drugą na klasowy plakat Rowerowego Maja. Gwarantuje to dobrą zabawę i zdrową rywalizację, a na zakończenie kampanii są nagrody dla uczniów i klas.

Najbardziej rowerowa szkoła otrzyma zadaszony parking rowerowy.

Najlepsze klasy, w każdej ze szkół – otrzymają grupowe wejściówki na obiekty sportowe i do instytucji kultury, ufundowane przez partnerów Kampanii, a najlepsi uczniowie oraz uczennice nagrody niespodzianki – akcesoria rowerowe. O wyniku klasy decyduje liczba przyjazdów do szkoły na rowerze w stosunku do liczby wszystkich uczniów w danej klasie. Szczegóły kampanii znajdują się w regulaminie oraz opisie kampanii. Zachęcam wszystkich zgłoszonych do aktywnego udziału w kampanii.

ZIELONA SZKOŁA 2017 - INFORMACJA

INFORMACJA O DNIACH WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO – WYCHOWAWCZYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 8 W LUBLINIE

Wykaz szkół ponadgimnazjalnych