Medale i odznaczenia

Gra miejska 2017

Sukces naszych uczennic w konkursach przedmiotowych

Szkoła realizuje projekty

Uzyskane certyfikaty

Zajęcia dla Przedszkolaków - galerie zdjęć:

Spotkanie 1, Spotkanie 2Spotkanie 3

Spotkanie 4, Spotkanie 5, Spotkanie 6

• Informujemy o możliwości skorzystania z pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, lub podręczników do kształcenia w zawodach dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2017 r. – „Wyprawka szkolna”.

W roku szkolnym 2017/2018 pomoc jest udzielana uczniom:

• Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, rozpoczynająca okres dwumiesięcznego odpoczynku. Po ciężkiej i wytężonej  pracy, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, nadszedł czas podsumowań.

• Uczniowie klas IIIA i IIIB to już kolejny rocznik uczniów naszego gimnazjum, który kończy pewien etap edukacji i staje na progu całkiem nowej przygody, jaką będzie za chwilę szkoła średnia i niebawem pełnoletność.

• Z okazji jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich, 23 maja 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 8 pod opieką nauczycieli i wychowawców wzięli udział w grze miejskiej „Odkrywamy Lublin”.

• 21 czerwca 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 8 w Lublinie spotkali się na apelu podsumowującym rok szkolny 2016/2017. Pani Wicedyrektor, Małgorzata Bielecka, przekazała zebranym informacje dotyczące udziału uczniów w konkursach.